- Zərifə Əliyeva adına Lisey

Go to content

Main menu:

NƏTİCƏLƏR

7Akademik Z. Əliyeva adına Texniki təmayüllü liseydə  2017-2018-ci tədris ili üzrə XI sinfi bitirib
ali məktəbə qəbul olunanlar haqqında

Şagirdin soyadı, adı, atasının adı

Qrup

Topladığı bal

Daxil olan təhsil müəssisəninin adı

İxtisası

1

Ismayılova Diyana Rəcəb 

I

663

Xəzər Univeristeti 

“Neft qaz mühəndisliyi”

2 Şirinova Səyalı Sənan 
IV
654
Azərbaycan Tibb Universiteti
“Müalicə işi ”
3 Şərifova Sevil Rafael
II
631
Xəzər Universiteti 
“Mühasibat uçotu və auditi”
4 Balaməmmədova Aytac Kərim 
II
605
Azərbaycan Dövlət İqtisadiyyat Universiteti
Biznesin idarə edilməsi
5 Dibirova Fəridə Fikrət 
II
507
Bakı Dövlət Universiteti
“Coğrafiya müəllimliyi”
6 Hüseynova Ayşən Vəfədar  
II
492
Azərbaycan Dövlət Texniki Universiteti
“Sənayenin təşkili və idarə olunması ”
7 Süleymanov Rəvan Anar
I
491
Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti
“Geofizika mühəndisliyi”
8 İsmayılova Aysel Elşən
III
453
Azərbaycan Dövlət Pedoqoji Universiteti
“Məktəbəqədər təlim tərbiyə”
9 Bayramova Ayşən İlqar
II
434
Azərbaycan Dövlət Pedoqoji Universiteti
“Coğrafiya müəllimliyi”
10 Əliyeva Səma Nadir 
II
383
Azərbaycan Dövlət Pedoqoji Universiteti
“Coğrafiya müəllimliyi”
11 İsmayılov Alı Elşən 
II
364
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti
“Mühasibat uşotu və auditi”
12 Əmrahlı Zəhra Ziya
I
338
Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Univeristeti
“Yer quruluşu,torpaq və şəhər kadasdırı”
13 Şeyxəliyeva Nərgiz Elman
II
327
İqtisadiyyat Universiteti (Zaqatala filialı)
“İqtisadiyyat fakultəsi"
14 Qardaşov Nicat Rövşən
I
318
Azərbaycan Memarlıq və İnşaat Univeristeti
“Melorasiya və su təsərrüfatı mühəndisliyi”
15 Makarov Qurban Ramiz
I
317
Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti
“Kimya mühəndisliyi”
16 Hüseynov Anar Hicran
II
312
Azərbaycan Universiteti
“Mühasibat uşotu və auditi”
17 Əliyev Ramazan Əli   

310
Azərbaycan Dövlət Neft və Sənaye Universiteti
“Cihazqayırma mühəndisliyi"
18 Rüstəmov Teymur Mehman 
I
298
Gəncə Aqrar Universiteti
“Melorasiya və su təsərrüfatı mühəndisliyi”
19 Xaşalova Məryəm İslam
I
294
Azərbaycan Dövlət Univeristeti(Zaqatala filialı)
“İnformasiya texnologiyaları”
20 Mahmudova Səbinə Mehman  
III
238
Azərbaycan Tibb Texnikomu 
(Mingəçevir şəhəri) 
“Tibb bacısı”
21 Babayev Rəvan Haqverdi
I
219
Sumqayıt Dövlət Universiteti
Proseslərin avtomatlaşdırıl
ması
21 Qasarayeva Fidan İslam
I
207
Koperasiya Universiteti
“Qida məhsulları üzrə mühəndis”
22 Yusifova Nuranə Rəhbər 
II
168
Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (Zaqatala fililalı)
“Biznesin idarə edilməsi”
23 Butdayev Sərxan Səbuhi 
I

Kollec

24 Şabanlı Emin Eldəniz
III

Kollec

25 Abdullayeva Zöhrə Ramazan
V

Kollec 

26 Məmmədli Sərxan Azad
V

Azərbaycan Dövlət Bədən Tərbiyə və İdman Akademiyası
“Bədən tərbiyəsi və idman"
27 Ceylan Abdullah Can Hacı
YÖS

Bursa Uludağ Universiteti
“Elektrik , elektronika mühəndisliyi”
28 İsayev İbad Fərhad
YÖS

Türkiyə,Fırat Univetsiteti (Elazığ şəhəri)
“Menecment”
29 Yusufov Hüseyn Zülfüqar 
YÖS

Türkiyə,Fırat Univetsiteti (Elazığ şəhəri)
“Menecment”
 
Axtar
Besucherzahler
счетчик посещений
Рейтинг@Mail.ru
Back to content | Back to main menu